Webdesign
& Branding
Studio.

#huestu

Jesteśmy małym, ale bardzo kreatywnym studiem, którego zespół od 10 lat z powodzeniem projektuje na potrzeby internetu i nie tylko.

Żaden aspekt brandingu nie ma przed nami tajemnic, a media społecznościowe to nasze naturalne środowisko, więc czujemy się w nim tak wygodnie jak stylowy font na nowoczesnym projekcie.

Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom błyskawicznie określamy potrzeby klientów, a następnie tworzymy odpowiadającą im komunikację. Stawiamy na prostotę, kreatywność i pasję.

Dla kogo
pracujemy.

#hueprt

Profesjonalny zespół, nastawiony na partnerstwo. Podczas współpracy wyróżniała ich duża wrażliwość nie tylko na nasze potrzeby ale również naszych klientów.

Krzysztof Szymański, Novae Res

#huenrs

Najwyższa jakośc designu oraz mega zaangażowani ludzie to główne powody dla których wspólpracujemy z #hue___ już czwarty rok.

Krzysztof Adamus, Freshmail

#huefm1

Z wielką przyjemnością mogę zarekomendować współpracę, która jest zawsze przyjemna, komunikacja szybka a efekty prac nigdy nie budzą żadnych wątpliwości.

Jacek Wyderka, Gogomedia

#hueggm

Dlaczego
#hue___?

#hue???

hue [ang.] barwa, odcień; jedna z głównych cech koloru (obok barwy i nasycenia).

Kolory w internecie zapisuje się w systemie szesnastkowym i „wyglądają” one trochę inaczej. Czerwony to #ff0000, niebieski to #0000ff, a idealny projekt to po prostu #hue___.

Od 2007 roku symbol “#” został określony hasz tagiem i popularnie używany do oznaczania treści.