Webdesign
& Branding
Studio.

#huestu

Jesteśmy małym studiem graficznym z Lublina. Nasz zespół od 5 lat zajmuje się projektowaniem na potrzeby internetu i wizerunku marek.

Dzięki umiejętnościom oraz doświadczeniu skutecznie przekładamy potrzeby i cele biznesowe klientów na odpowiednią komunikację wizualną. Żaden aspekt brandingu nie ma przed nami tajemnic, a internet to nasze naturalne środowisko.

Realizujemy duże i złożone projekty jak również małe i nieszablonowe.

W codziennej pracy stawiamy na kreatywność, zaangażowanie i partnerskie relacje.

Dla kogo
pracujemy.

#hueprt

Najwyższa jakośc designu oraz mega zaangażowani ludzie to główne powody dla których wspólpracujemy z #hue już szósty rok.

Krzysztof Adamus

CCO & co-founder, Freshmail

Współpraca z #hue to prawdziwa przyjemność. Kreatywność, zrozumienie potrzeb klienta, elastyczność to cechy, które wyróżniają studio graficzne #hue. Polecam każdemu kto potrzebuje jakościowych i nieszablonowych rozwiązań w zakresie grafiki i brandingu.

Monika Rykowska

PR & Marketing Director, Axi Immo Group

Grafik, który potrzebuje instrukcji, co i jak narysować? Z #hue to zamierzchła przeszłość. To studio graficzne, które nie tylko dostarcza projekty świetnej jakości, ale po prostu rozumie biznes. Kto raz spróbuje #hue, nie będzie chciał już szukać innego studia. Pracujemy wspólnie już ponad 1,5 roku i to dopiero początek!

Anita Wojtaś-Jakubowska

Marketing Director, emplo

Dlaczego
#hue___?

#hue???

Hue z angielskiego, oznacza barwę / odcień.

Kolory w internecie zapisuje się w systemie szesnastkowym i „wyglądają” one trochę inaczej. Czerwony to #ff0000, niebieski to #0000ff, a dobra współpraca to po prostu #hue___ :)

Od 2007 roku symbol “#” stał się popularny jako hasztag.