S'portofino to przede wszystkim pasja do mody i sportu. W ofercie sklepu znajdziemy unikatowe produkty cechujące się elegancją i nowoczesnym designem. Firma posiada 5 salonów w Polsce, w których oferuje asortyment ponad 60 światowych marek z najwyższej półki.

Do realizacji projektu zaprosiło nas Divante. Naszym zadaniem było zaprojektowanie szaty graficznej sklepu na podstawie przygotowanej architektury informacji. Jednym z głównych celów klienta było stworzenie wrażenia elegancji oraz sportowego zacięcia w projektach graficznych. Ważnym czynnikiem była również intuicyjność interfejsu, z uwagi na grupę docelową, bogaty asortyment i rozbudowane możliwości filtrowania produktów.

Na początku prac przedstawiliśmy kilka kierunków rozwoju projektu. Klientowi najbardziej spodobało się połączenie grafitowej barwy z szarością i bielą. Aby wzmocnić sportowy klimat sklepu do kreacji dobraliśmy nowoczesną i geometryczną typografię. Postanowiliśmy też użyć dużych zdjęć, które dopełniają unikalną stylistykę oferowanej odzieży.

Podczas prac zadbaliśmy również o responsywność całej platformy. Wszystkie opracowane layouty zoptymalizowaliśmy pod urządzenia mobilne.

Klient:
S'portofino/Divante
Zakres prac:
Platforma e-commerce
Link:

Platforma e-commerce

Zaprojektowaliśmy ponad 40 unikalnych layout'ów

Wszystkie projekty dostosowaliśmy do urządzeń mobilnych